Rehabilitacja stawu skokowego z opcją rehabilitacji także stawu kolanowego. Możliwość wykonywania ćwiczeń samowspomaganych. Możliwość wykonania masażu podciśnieniowego, czy też możliwość pionizacji pacjenta z pozycji siedzącej do wyprostowanej. To tylko niektóre z naszych nowości. W Centrum Rehabilitacji w Osiecznej od kwietnia 2023 dysponujemy nowymi urządzeniami:

 • AVIOR – urządzenie do rehabilitacji stawu skokowego i kolanowego
  Rehabilitacja stawu skokowego odbywa się poprzez wykonywanie ćwiczeń samowspomaganych oraz czynno-oporowych i funkcjonalnych w obrębie stawu,natomiast rehabilitacja stawu kolanowego w postaci zginania i prostowania, zarówno z oporem, jak i bez.
 • Vaco S – aparat do terapii podciśnieniowej
 • Soleo Sono – aparat do terapii ultradźwiękowej z jedną głowicą 5cm2
  Wskazania terapeutyczne mające zastosowanie w leczeniu schorzeń układu ruchu.
  Posiada także programy specjalne do terapii bólu pochodzenia mięśniowo- powięziowego.
 • Albatros II – pionizator
  Stawianie pacjenta niepełnosprawnego w naturalnej dla ciała postawie wpływa korzystnie na pracę narządów wewnętrznych. Usprawnia pracę układu pokarmowego, umożliwia dotlenienie wszystkich organów wewnętrznych, odciąża kręgosłup oraz mobilizuje ciało do aktywności.
 • Levitas mini zestaw – kolumna do ćwiczeń oporowych
  Kolumna mocowana do ściany, wyposażona w ruchomy drążek, który umożliwia szereg ćwiczeń z wykorzystaniem gum, tubingów i standardowych podwieszek.
  Urządzenie pozwala kształtować i rozwijać układ mięśniowy (indywidualne mięśnie lub ich grupy) nawet po ciężkim urazie
 • Lumina – lampa do naświetlań światłem podczerwonym
  Lampa do naświetlań światłem podczerwonym w zakresie IR-A oraz IR-B. Światło podczerwone jest bardzo dobrze pochłaniane przez ludzkie tkanki, powodując ich rozgrzewanie. Uzyskujemy dzięki temu zmniejszenie napięcia mięśni, rozszerzenie naczyń krwionośnych i wiele innych korzystnych efektów.
 • inCondi T6000i – bieżnia posiadająca bogatą funkcjonalność oraz wyposażenie bezpieczeństwa