Mamy wielką przyjemność ogłosić wprowadzenie nowego sprzętu do naszego ośrodka rehabilitacyjnego. Ten krok jest kluczowy w naszym zaangażowaniu w dostarczanie jeszcze lepszej opieki i wsparcia naszym pacjentom w procesie rehabilitacji.

Nowy sprzęt umożliwia naszym pacjentom kompleksowy trening, obejmujący zarówno górne, jak i dolne partie ciała. Daje możliwość różnorodnych ćwiczeń z obciążeniem, co jest niezwykle korzystne w procesie rehabilitacji i odzyskiwania sprawności ruchowej.

Nasze najnowsze urządzenia:

  • zapewniają ćwiczenia, które wspierają zarówno wzmacnianie mięśni, jak i poprawę ruchomości stawów. To istotne w przypadku pacjentów przechodzących rehabilitację po urazach, operacjach czy problemach z ruchem.
  • stanowią znaczący wkład w podniesienie standardów procesu rehabilitacji. Dzięki nim nasi pacjenci mogą skorzystać z bardziej zindywidualizowanych programów terapeutycznych, co przyczynia się do skrócenia czasu powrotu do pełnej sprawności fizycznej.

Zachęcamy wszystkich pacjentów do korzystania z tych nowych możliwości i doświadczania jak największych korzyści, jakie niosą dla procesu rehabilitacji. Nasi wykwalifikowani fizjoterapeuci zawsze są gotowi dostosować ćwiczenia do indywidualnych potrzeb i celów każdego pacjenta.