Centrum Rehabilitacji w Osiecznej świadczy usługi rehabilitacyjne w zakresie:

Rehabilitacja ogólnoustrojowa w warunkach stacjonarnych 

Rehabilitacja ogólnoustrojowa w warunkach oddziału dziennego 

Rehabilitacja ambulatoryjna na zasadach komercyjnych 

Rehabilitacja w oddziale opiekuńczo-pielęgnacyjnym na zasadach komercyjnych 

Zakres usług
Zasady przyjęć
Czas oczekiwania

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

  • Oryginał skierowania do szpitala
  • Kserokopię dokumentacji medycznej
  • Numer telefonu pod którym można skontaktować się z pacjentem
Decyzje o przyjęciu w trybie pilnym podejmuje komisja kwalifikacyjna po zapoznaniu się z dokumentacją medyczną pacjenta. Czas oczekiwania – długość kolejki można sprawdzić w zakładce – „sprawdź czas oczekiwania”.

Można przesłać listem za pośrednictwem Poczty Polskiej bądź kuriera. Skierowanie można dostarczyć do siedziby szpitala, do Biura Obsługi Pacjenta w każdy dzień roboczy w godzinach od 9: 00 do 13: 00.

Czas trwania rehabilitacji ogólnoustrojowej dla jednego świadczeniobiorcy wynosi do 6 tygodni, średnio 5 rodzajów procedur rehabilitacyjnych dziennie u każdego świadczeniobiorcy. O długości pobytu decyduje lekarz oddziału, uwzględniając istniejące schorzenia i wskazania do leczenia rehabilitacyjnego. W przypadku uzasadnionym względami medycznymi i koniecznością osiągniecia celu leczniczego czas trwania rehabilitacji może zostać przedłużony decyzją lekarza prowadzącego rehabilitacje, za pisemną zgodą dyrektora właściwego oddziału wojewódzkiego NFZ.

AKTUALNOŚCI

Staż na stanowisko fizjoterapeuta

Poszukujemy kandydata na staż - stanowisko fizjoterapeuta. Zachęcamy absolwentów fizjoterapii do skorzystania z możliwości zdobycia doświadczenia w zawodzie. Po pozytywnie zakończonym stażu dajemy gwarancję zatrudnienia.   Staż organizowany jest przy współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy [...]

Wielkanoc 2024

Szanowni Klienci i Partnerzy, Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia pomyślności, radości oraz nadziei. Niech te święta będą czasem refleksji nad osiągniętymi celami oraz inspiracją do dalszego rozwoju. Wierzymy, że wspólnie [...]

Szanowni Mieszkańcy Gminy Osieczna, Z przyjemnością informujemy, że Centrum Rehabilitacji w Osiecznej kontynuuje realizację programu "Rehabilitacja Mieszkańców Gminy Osieczna na lata 2024-2026". Planowany jest 10-dniowy cykl, obejmujący minimum 3 procedury rehabilitacyjne dziennie. Uczestnictwo w programie [...]

O NAS

Serdecznie witamy w Centrum Rehabilitacji im. Prof. Mieczysława Walczaka w Osiecznej. Szpital nasz położony jest w otoczeniu starego, ponad dwuhektarowego parku, nad samym brzegiem jeziora, w okolicy pozbawionej zanieczyszczeń przemysłowych, posiadającej unikalny mikroklimat.

Położenie u brzegu jeziora i w urozmaiconym wzgórzami moreny dennej terenie stanowi o niezwykle malowniczym usytuowaniu szpitala, tworząc jeden z najpiękniejszych zakątków tzw. Ziemi Leszczyńskiej i Wielkopolski.

Więcej informacji:

Dyrekcja
Patron
Historia
Certyfikaty

ADRES

Centrum Rehabilitacji
im. Prof. Mieczysława Walczaka
ul. Zamkowa 2
64-113 Osieczna

KONTAKT

+48 65 520 34 95
+48 65 535 04 77
+48 65 535 03 49
rehabilitacja@osieczna.com.pl

Dział Obsługi Pacjenta:
tel.: 65 520-76-65
statystyka@osieczna.com.pl
statystyka2@osieczna.com.pl